Konference FOOD WASTE 2015: Od teorie k praxi se uskuteční v historických prostorách pražské Novoměstské radnice, která leží v samém centru města. Novoměstská radnice je jednou z národních kulturních památek v Praze. Národní divadlo, Emauzský klášter, Tančící dům a mnoho dalších památek je v docházkové vzdálenosti.

Novoměstská radnice
Tel: 224 948 229
E-mail: 
info@nrpraha.cz
Web: 
www.nrpraha.cz

http://bit.ly/1JrEpVv

Konference Food Waste 2015

Instrukce k cestě na místo konání

Z letiště: Letiště Václava Havla Praha je od radnice vzdálené přibližně 45 minut cesty městskou hromadnou dopravou. Ze zastávky Terminál 1, nebo Terminál 2 jeďte autobusovou linkou číslo 119 do stanice Nádraží Veleslavín. Ve stanici Nádraží Veleslavín přestupte na metro linky A (zelená) směr Depo Hostivař a dojeďte na stanici Můstek. Na této stanici přestupte na linku B (žlutá) směr Zličín a vystupte na stanici Karlovo náměstí. Novoměstská radnice je vzdálená 5 minut chůze od stanice viz mapa.

Z železniční stanice Praha hlavní nádraží: Pražské hlavní nádraží se nachází v centru města přibližně 10 minut cesty městskou hromadnou dopravou. Ze stanice Hlavní nádraží jeďte metrem linky C (červená) směr Letňany do stanice Florenc, kde přestupte na linku B (žlutá) směr Zličín a vystupte na stanici Karlovo náměstí. Novoměstská radnice je vzdálená 5 minut chůze od stanice viz mapa.

Z železniční stanice Praha-Holešovice: V případě, že přijedete vlakem do stanice Praha-Holešovice, jeďte ze stanice Nádraží Holešovice metrem linky C (červená) směr Háje do stanice Florenc, kde přestupte na linku B (žlutá) směr Zličín a vystupte na stanici Karlovo náměstí. Novoměstská radnice je vzdálená 5 minut chůze od stanice viz mapa.

Z autobusového nádraží Florenc: Autobusové nádraží Praha Florenc se nachází v centru města přibližně 10 minut cesty městskou hromadnou dopravou. Ze stanice Florenc jeďte metrem linky B (žlutá) směr Zličín a vystupte na stanici Karlovo náměstí. Novoměstská radnice je vzdálená 5 minut chůze od stanice viz mapa.

Další informace

 
Program: Kompletní program konference naleznete na stránce zde »

Kdo: Hlavní řečníky si můžete prohlédnout na stránce zde »

Kde se zaregistrovat: Registrační formulář naleznete zde »

Kdo: Partnery konference si můžete prolistovat zde »

S případnými dotazy se prosím obracejte na Vlaďku Jankovou:
jankova@byznysprospolecnost.cz nebo + 420 604 182 793.